KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15029259
nr 1502 9259
Oidentifierad konstnär. Signerad Marclová, Landskap. Olja på duk, 89x99 cm, yttermått inklusive ram: 105x115 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:27:15
11/11 19:05:47
100 kr
12/11 17:47:07